Центр адаптації-реабілітації учасників бойових дій

Центр адаптації-реабілітації учасників бойових дій

Чергова зустріч #MilitaryGroup , яка відбулася в суботу, була дуже насиченою!
Першу тему, яку розкрив капелан Ruslan Ros «Негатив, як його не тримати в собі». Ми розглянули причини походження негативу та коріння звідки він в нас. Після промови молитви «Отче наш» ми взяли за основу фразу з молитви « прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Посилаючись на тему в посібнику REBOOT ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ військове відновлення «ціна непрощення», зачитали історію з Біблії від Матвія 18:21-35. В історії описано, як цар простив рабу борг і відпустив його, але прощений раб не захотів прощати свого боржника.
Інколи люди не усвідомлюють що вони прощені, але через нездатність прощати інших, вони втрачають прощення відносно до себе.

Не прощені люди не прощають, скривджені кривдять інших. Життя з негативом та непрощенням схоже на обійми з кактусом, чим міцніше обіймаєш, тим більше завдаєш шкоди самому собі.
Ми прощаємо не для того, щоб побачити певну реакцію чи дійство від образника, тому що, нас прощає Господь і ми бажаємо жити вільно від негативу та непрощення.

Важливо мати примирення .
Три основні дійства для прощення:
1. Віра;
2. Факти;
3. Зміна емоцій та зцілення.

Наступна тема була «моральна травма»
Що значить моральна травма? Психолог Nataliia Tsezar будувала діалог так, щоб то не виглядало як лекція. Відбувалося все у форматі обговорення та активній участі ветеранів та волонтерів. Ветерани ділилися та розповідали про розуміння, що моральна травма як і фізична – це дія, або подія, яка травмує та завдає шкоди здоров’ю.
Історії ветеранів цікаві та зворушливі. Позитив та жарти, як захист під час хаосу війни.
В кінці зустрічі в дружній атмосфері, спілкувалися та пили чай з тортом, який приготувала Лариса Гончарук. Разом все рівно легше чим самому!
Military Group в суботу о 15:00 Центр адаптації-реабілітації учасників бойових дій бойових дій вул..Гайок №48 (2а)

Стали свідком, або дізналися про дії, які ламають глибокі моральні переконання та очікування?

Leave a Reply