Тренінг «Мости до зцілення»

Тренінг «Мости до зцілення»

Завершився триденний тренінг «Мости до зцілення» для працівників організації «Божії приховані скарби». Ця програма є надзвичайно важливою, адже в нашій країні щодня збільшується кількість людей, які постраждали від війни.

Програма ґрунтується на 8 основних мостах, які потрібно подолати людині, яка отримала травму через війну. Ці мости:

Розуміння того, що сталося
Встановлення звʼязку з Цілителем
Прощення
Зцілення спогадів
Відновлення цілісності
Створення нового життя
Відновлення звʼязку з іншими
Під час тренінгу кожен учасник мав можливість застосувати теоретично практичні знання з посібника та виступити в якості ведучого програми. Це допомогло їм краще зрозуміти матеріал і набути навичок, необхідних для роботи з людьми, які переживають травми війни.

Щодня кількість постраждалих від збройної агресії збільшується, відповідно наше завдання передати якомога більше досвіду та практики для нових фахівців. Тому ми вдячні авторам програми Крісс і Ранеллі Адсіт за можливість навчатися у них.

По закінченню тренінгу кожен учасник отримав посібник та сертифікат. Це свідчить про те, що вони успішно завершили навчання і готові до роботи з людьми, які постраждали від війни.

Ми закликаємо всіх, хто хоче допомогти постраждалим від війни, долучатися до нашої роботи. Разом ми можемо зробити світ кращим місцем для всіх.


Leave a Reply