Відвідування, що надихає серця

Відвідування, що надихає серця

Сьогодні ми були свідками історичної події, коли Архиєпископ Кентерберійський, Джастін Уелбі, завітав до розташування Першого Українського Батальйону Військових Капеланів і Центру адаптації-реабілітації учасників бойових дій. Цей візит став знаковим моментом зустрічі, де за круглим столом зібралися військовослужбовці ЗСУ, капелани, волонтери та пастори, аби обговорити питання підтримки та духовної стійкості нашого народу в ці непрості часи.

Архиєпископ Уелбі активно взяв участь у діалозі, задавав багато різноманітних питань і, що найважливіше, висловив беззавітну підтримку українському народу. Він поділився з нами своїми думками та молитвами, спрямованими на мир та зцілення для кожного, хто бореться і страждає в цей важкий час.

Момент, коли Архиєпископ помолився за всіх присутніх, залишиться в наших серцях як символ єдності, надії та спільної молитви за мир у всьому світі. Це нагадування нам усім про величезну силу віри та підтримки, яка приходить не лише з усіх куточків України, а й з усього світу.

Ми вдячні Архиєпископу Джастіну Уелбі за його візит, за його слова підтримки та молитви. Це важливий жест солідарності та співчуття, що надихає нас продовжувати нашу боротьбу за мир та релігійну свободу.


Leave a Reply