Новий формат роботи…

Новий формат роботи…

24 лютого 2022 року приблизно о 5 годині ранку Україна зрозуміла, що росія розпочала повномасштабне вторгнення!
Того ж дня увечері, підвал нашого центру був заповнений дітьми, жінками і чоловіками.
З того дня наша ГО розпочала новий формат роботи в режимі повномасштабної війни.
До нашого розташування прийшли чоловіки, які були готові зустріти ворога у деяких з них були мисливські гвинтівки. Хтось привіз ящик коктейлів молотова, доречі він і зараз стоїть на горі)
Організувалося чергування на районі і на одному з будинків було зроблено пункт спостереження, який було названо «ХМАРА». Велося спостереження на районі Білої Церкви.
Так тривало декілька місяців, потім добровольці зрозуміли, що ворог далі не просувається і майже всі пішли воювати в різні підрозділи.
Під час окупації Київської області члени нашої ГО евакуювали близько 270 жінок та дітей, доправили до Західної України.
В нашому розташуванні ми приймали сім’ї з Ірпіня, який на той час був окупованим. Сім’я з Сіверська та Авдіївки Донецької обл. Під час перебування у нашому центрі люди отримали програму відновлення «Мости до зцілення». Також ще була молода сім’я із Краматорська
На сьогоднішній день
В нашому розташуванні відновлюються військовослужбовці за програмою REBOOT COMBAT RECOVERY «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ військове відновлення».
Підписані меморандуми про співпрацю з підрозділами ЗСУ в яких ми також презентуємо програму по відновленню і працюємо з особовим складом.
Наший офіс функціонує, як гуманітарний штаб і ведеться робота по наданню всебічної допомоги, душпастирської, психологічної і гуманітарної 700 людям із статусом ВПО, всього вже надано 2503 пакунки, про роботу розповість волонтер нашої організації Світлана.
Також ми поліпшуємо додаткові кімнати, для розширення і прийому ще більшої кількості людей.
В нашій будівлі також є офіційний Пункт незламності. Коли був блекаут ми надавали людям допомогу. І-нет, заряд телефонів, вода і т.д.
Саме такий формат роботи в часи повномасштабної війни нашої ГО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН ВІЙСЬКОВИХ КАПЕЛАНІВ»
Щиро дякуємо телеканалу «Крокус» у Білій Церкві за сюжет та висвітлення нашої роботи у ЗМІ.


Leave a Reply