Не чекайте поганих часів, як привід щось міняти у житті на краще, робіть це зараз, і тоді, коли є можливість.

Не чекайте поганих часів, як привід щось міняти у житті на краще, робіть це зараз, і тоді, коли є можливість.

Вітаю друзі!
Два дні тому, команда служителів, “Перший Український батальйон військових капеланів“, повернулась з місії до наших воїнів, які виборюють своїм життям і здоров’ям наше мирне небо, свободу, спокій та затишок у містах та селах України.
Нами було проведено:

  • молитви за воїнів.
  • Святе причастя.
  • передані смаколики для воїнів від наших партнерів.
  • в підрозділи були доставлені листи та малюнки від дітей для НАШИХ ЗАХИСНИКІВ.
  • було особисте спілкування з воїнами з метою надати духовну підтримку, та відповіді на самі хвилюючи питання.
    Хочу зазначити, що хлопці перебувають в більш піднесеному настрої, ніж деякі цивільні особи. Я не побачив серед них звірячої люті, лише спокійне, професійне ставлення до того, що ворога потрібно прибрати з нашої землі раз і назавжди. Я побачив єдність і цілісність простих людей, якіх війна змусила взяти до рук зброю.

Посилання від наших військових до всіх, кого вони захищають: – “Не чекайте поганих часів, як привід щось міняти у житті на краще, робіть це зараз, і тоді, коли є можливість. Можеш зробити щось добре – роби, можеш комусь допомогти – допомагай, можеш любити – люби, але не гай час на очікування вдалої миті.” Від себе додам: якщо можеш закликати до Бога – закликай зараз, Він бажає спілкування з тобою.

Команда, “Перший Український батальйон військових капеланів“, завдячує всім, хто долучився задля забезпечення цієї місії. Дякуємо Т.М.”Маршалок”, Т.М. “Гамма”, та всіх небайдужих, хто надав кошти для придбання пального, щоб ця місія відбулась.
Бажаю всім Божої благодаті і миру! Будьте благословенні!


Leave a Reply