Жовтень 2022 Донецька область

Жовтень 2022 Донецька область

В середу 19 жовтня місцем зустрічі було обрано в районі Борисполя. Капелани «ПЕРШОГО УКРАЇНСЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ ВІЙСЬКОВИХ КАПЕЛАНІВ» зустрілися та вирушили на Донбас 2 машинами, 6 братів.
Мабуть всі вже помітили наскільки ворог зараз лютує, але не менше й отримує відповіді. Прибувши до Покровська брати розташували тимчасовий капеланський штаб, для роботи по Донецькій області. Наступного дня, помолившись з братами взялися до справи заради якої ми приїхали. Провідати та підтримати військовослужбовців ЗСУ, помолитися за побратимів та сестер і привезти з собою гостинців та потрібне обладнання.

Взагалі на протязі дня ми провідали 4 підрозділи з неймовірно щирими та справжніми людьми, і що ж ми там робили. Спочатку спілкування і вже потім за згодою молитва. Замовлення виконали 1 кислородний балон для сварки, 3 якісних пічки-буржуйки, тактичні окуляри-маски, засоби гігієни, продукти харчування та маскувальні сітки 3 шт.
Наступного дня на меті було підтримати цивільне населення у містах де зовсім близько війна, Костянтинівка нас прийняла добре, зустрівшись з пастором Віктором із Першотравенська ми виїхали на дві локації для роздачі продуктів харчування. Цивільне населення, люди різного віку і діти були присутні також. Лунали слова підтримки та ободрення, молитви за людей та роздача Біблії і продуктів. Після загальної молитви приходили бабусі до капеланів з проханням окремо помолитися та благословити в очах стояли сльози та біль. Мабуть люди не очікували, що в поважному віці вони відчують в своєму житті трагедію війни.

Також навідалися до нашого побратима та брата в Господі Віктора, який несе свою службу прикордонником. Були часи, коли Віктор в складі нашого батальйону робив виїзди до Авдіївської промки в якості капелана. Зараз наший брат на службі і знаючи, що богослужіння він відвідує тільки онлайн і не завжди, ми завітали з причастям. Церква приїхала до Віктора, вечеря Господня на війні –це дуже особлива подія, Дух Святий з нами, так і Амінь.

Наша майже місіонерська поїздка закінчувалася і поверталися додому ми через Ізюм, побачивши дуже багато знищеної техніки та зруйновані поселення, були села де кожен будинок чи сарай знищено. Одні руїни і великі масштаби зла, приблизно так все виглядало.
Щиро дякуємо кожному партнеру та благодійнику за вашу співучасть, ви завжди в наших молитвах. Бажаємо Вам відчувати завжди Боже тепло у своєму житті, рясного вам благословенні.

Якщо маєш бажання підтримати службу
« Першого Українського батальйону військових капеланів »


4149629351000211 Приват банк,

4441114415654589 Моно

PayPal paralipomenon22@gmail.com


Leave a Reply