Якщо щось почнеться капелани…

Якщо щось почнеться капелани…

“Якщо щось почнеться капелани, ви всі, швидко в бліндаж і починаєте телефонувати до Бога (молитися), а ми беремося до зброї і робимо своє!”- такі слова сказав нам один з військових.

Наша ротація почалася, як робочий тиждень з понеділка.
Заступили на Світлодарськ з 22 липня в понеділок. Молитва та спілкування, кожного ранку загальна молитва та розмова про складні життєві обставини і посилання на історії з Біблії. Жили та ночували в бліндажах. як і всі нормальні військові. На чергування разом з військовими ходили наші капелани, чудовий час для підтримки та індивідуальних спілкувань.

В середу ми розділилися, Vitalii Nartov та Сергей Слободянюк (Serg Slobodyanuk) залишилися продовжувати начате а ми з Михайлом вирушили в бік Авдіївки до відомої вже не перший рік нам бригади. Спланували з офіцерами МПЗ (морально-психологічного забезпечення) подальші наші дії і приступили.

Підвали Авдіївської промки вже нам знайомі, в них ми провели наступні декілька днів. Особисті спілкування та молитви, вдалося провести невелике практичне завдання з “першої психологічної, першої духовної допомоги” з дівчатами військовослужбовцями. Передавали гостинці, які придбав Михайло Павенко! Вдячність Елена Писарева за те що приютила!

П’ятниця, останній день нашого відрядження провели на Маріупольському напрямку. Дуже чудова взаємодія із штатним капеланом морських піхотинців Олександр Чоков (Александр Чоков). Брат капелан просто добре та якісно несе свою службу. Олександр облаштував у бригаді духовний центр в якому можуть священики-капелани різних конфесій, служити своїм вірним. Облаштовано все добре, гарний інформаційний стенд в якому багато чого корисного, що стосується віри та релігії. Окрема подяка за теплий прийом Альберт Хомяк.

Окремі молитви за людей, загальні молитви та роздача Нових Заповітів від Гедеонових братів з Білої Церкви (Виктор Косяк).

Бійці показали відео, де з боку сепаратистів вийшов так званий священик схоже в сірому підряснику, почав молитися хреститися в бік Донецька, кропилом кропив, повернувся до нас і в наший бік став кропити. Схоже на якусь духовну шизофренію, думаю духовне ополченіє також існує(

За бійців можу сказати відверто, настрій добрий, патріотично-бойовий. жодного не бачив випившим чи з запахом, відвідали 4 бригади! Що до капеланів, як завжди вмотивовані та з вірою в серці!

Ісая 62:6
На мурах твоїх, Єрусалиме, Я поставив сторожу, ніколи не буде мовчати вона цілий день та всю ніч. Ви, хто пригадує Господа, не замовкніть, 
В нашому випадку ми на стінах УКРАЇНИ!


Leave a Reply