Поїздка в сектор М.

Поїздка в сектор М.

Повертаємося додому! Слава Богу! Всі живі і здорові! І ми, і підопічні в секторі М. Опишу по порядку.
Мені завжди цікаво, як Бог веде і направляє. Ми планували потрапити в підрозділи ЗСУ. Ми – це три капелана Юрій Богаткина, Олег Курдін і я. Але, мабуть, у Бога інші плани і нас там не прийняли, зажадали багато різних документів. У штабі вдалося познайомитися з представниками командування Нац.гвардіі сектора М і вони з радістю (саме так) погодилися нас прийняти.

1 2

Прибувши на місце і почавши знайомитися з офіцерами і солдатами, з обстановкою на блок-посту (БП), ми відчули внутрішнє спонукання трохи підремонтувати літню їдальню. І у нас це вийшло! Слава Богу! Як тільки ми це зробили до нас підійшов нач. їдальні і попросив йому трохи допомогти поліпшити польову їдальню. На це він виділив три дні. Ми зробили все за один !!! Хлопцям так сподобався результат, що вони хотіли, щоб ми довше залишилися і запропонували нам побудувати на БП … капличку. Хто б міг подумати? Не ми просимо, а нам пропонують !!! Бог розташовує серця людей і командир дав “добро”.

7 5

 

10

 

Ми вхопилися за таку можливість і почали будувати! Нам виділили покинутий бліндаж, невеликий, але це не головне. А головне, що в цьому місці будуть проходити служіння, молитви, спілкування на славу Господа! З братом Юрою ми поглибили окоп знизили підлогу в бліндажі, провели освітлення, завісили плівкою стіни і лавки. Батько Любомир із помісної церкви благословив хрестом з розп’яттям. І сьогодні, вранці 21.05, була здійснена перша спільна молитва з бійцями! Великий Господь! У капличкі ми залишили християнську літературу: Нові заповіти, Молитвослови, газету “Сходи”.

8 3

 

4 9

 

6

За весь час нашого служіння на БП було багато цікавих знайомств, спілкування і спільних з бійцями молитов. Всі описати дуже складно.
Хлопці на БП не хотіли нас відпускати. Говорили, що їм з нами спокійніше. Питали чи надовго ми їдемо додому і коли нас чекати знову.
Під час всього перебування в секторі М нам дуже сильно допомагав наш брат у Христі Руслан Скалун – активний волонтер і помічник губернатора!
Коли ми вже поверталися до Бердянська наш брат – капелан Григорій Леонов запросив нас до погранців, зробити молитву і поділитися Словом. Слава Богу і це ми встигли!

Спасибі всім братам і сестрам, які моляться за капеланів і допомагають фінансами.
У ході поїздки визначені насущні потреби бійців у зв’язку з приходом спеки:
Вологі серветки
Одноразовий посуд
Засоби від комах
Казани на 25-35 л. (Якщо є зайві).
Якщо у когось є можливість допомогти – пишіть в коментарі або https://www.facebook.com/profile.php?id=100001170847134
Наступна поїздка в сектор планується на початку червня.
Дасть Бог – поїдемо на подарованому авто


Leave a Reply