«Перший український батальйон військових капеланів» відвідав 72 аеромобільну бригаду у Гранітному

«Перший український батальйон військових капеланів» відвідав 72 аеромобільну бригаду у Гранітному

  Цього разу «Перший український батальйон військових капеланів» відвідав 72 аеромобільну бригаду у Гранітному. Населений пункт Гранітне, наразі є однією з гарячих точок у зоні АТО.
У виїзді до Гранітного взяли участь Руслан Рос, командир батальйону, Олексій Кулик, пастор церкви «Нове покоління» у м. Бердянськ, капелан, Григорій Леонов, капелан із м. Бердянськ та прес-секретар батальйону Маріанна Присяжнюк.

Окрім Божого служіння, капелани завжди підтримують військовослужбовців гуманітарними посилками, котрі передають небайдужі патріоти з усього світу.Капелани передали у 72 бригаду гуманітарну допомогу від однодумців із США – дякуємо капелану Ользі із Сполучених Штатів.

Комбригу Валерію подарували водонепроникаючий та протиударний телефон, завдяки допомозі Сергію та його друзям з Канади, які систематично надають допомогу.

У Гранітному капелан Олексій Кулик помолився за військових, за їх бойовий дух, за їх перемоги. Крім того, неочікуваним сюрпризом для капеланів стало запрошення від бійців до їдальні, де всі разом повечеряли справжніми польовими стравами.

Відмітимо, що хлопці 72 аеромобільної бригади рішуче налаштовані, що свідчить про самовіддану роботу психолога майора Олександра Юрдика з особовим складом.
Підтримка бойового духу, антикризова психологічна допомога завжди є першочерговою задачею «Першого військового батальйону військових капеланів».
Окремо вдячні за фінансову допомогу всіх небайдужих до долі України! Разом ми сила, з нами Бог! Слава Україні!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC


Leave a Reply